Epik Teknoloji

Kurumsal Uygulama Geliştirme

Üstün ürünler sunma konusunda 15 yılı aşkın deneyime sahip Epik teknoloji yenilikçi, katma değeri yüksek projelerini bir çok müşterisine kazandırmıştır.

video gösterimi

Epik Teknoloji

Epik Teknoloji, bilişim altyapı hizmetlerinden yazılım geliştirme faaliyetlerine kadar uçtan uca çözüm ve ürün sunmak üzere %100 yerli sermaye ile 2005 yılında Gebze GOSB Teknoloji geliştirme bölgesinde kurulmuş bir teknoloji şirketidir. Faaliyete başladığı ilk günden bu yana 7000 binden fazla son kullanıcının bulut bilişim teknolojilerine geçişini sağlayan EPİK, güçlü ve dinamik ekibi ile oluşturduğu sürdürülebilir inovasyon kültürü ve Ar-Ge çalışmalarıyla yüksek teknoloji ürünleri geliştirerek toplumumuzu geleceğe taşımayı hedefler.

BT altyapınızı korumanıza ve modernize etmenize ve bir işletmenin karşılaşabileceği altyapıya özgü çeşitli sorunları çözmenize yardımcı olabiliriz.

Çalışma Sürecimiz

01

Sizi dinliyoruz. Online ve Yüz yüze görüşmeler ile projenizdeki ihtiyaçları belirliyoruz.

01

İhtiyaç Analizi

İhtiyaç Analizi
02

Mümkün olan en doğru çözümü ve donanımları belirliyoruz.

02

Optimal Çözüm

Optimal Çözüm
03

Projenin başarısı ve müşteri memnuniyeti için çözüm ortağınız olarak yanınızda yer alıyoruz.

03

Etkin Destek

Etkin Destek
#Strateji #Teknoloji #Tasarım

Dijitalin gücünü yeniden keşfedin

Epik Teknoloji, sizin ve müşterilerinizin ihtiyaçlarını anlayan ve bu ihtiyaçlara kullanıcı deneyimi, teknoloji ve iş stratejisi uzmanlığı ile yaratıcı çözümler sunan iş ortağınızdır.

Misyon

Yenilikçi teknoloji çözümlerimizi uygun maliyetlerle müşterilerimize sunarak katma değer döngülerini güçlendirmek ve işbirliği kültürümüzü geliştirerek tüm paydaşlarımız ile daha fazlasını başarmak.

Vizyon

Şirketimizin kavramsal özü niteliğindeki toplum, teknoloji ve gelecek düşüncesiyle işyerinde yaratıcılığı destekleyen işbirliği kültürümüzü geliştirerek sürdürülebilir bir toplum oluşmasına katkıda bulunmak, AR-GE ve inovasyon kültürümüzle küresel ölçekte teknoloji çözümleri sunmak.